Змішувач Fabiano FKM 31.4
Фото 2 |
Fabiano FKM 31.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.4
Усі ціни 10 →Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.4 Brass-Antique | 7 522 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 31.4 inox antique | 8 467 грн. |
Комбинированный смеситель 3в1 Fabiano FKM 31.4 Brass-Antique | 7 239 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 31.4 Inox-Antique (8231.403.0328) | 7 428 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 31.4 Inox Antique 8231.403.0328 | 4 513 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →