Умивальник Duravit DuraStyle 232012 1200 мм
Фото 4 |
Duravit DuraStyle 232012 1000 мм1200 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit DuraStyle 232012 1200 мм
Умивальник підвісний Duravit DuraStyle 1200х480 (2320120000) 2320120000 | 32 217 грн. |
Duravit DuraStyle 120x48 2320120060 | 32 280 грн. |
Duravit DuraStyle 120x48 2320120060 | 33 894 грн. |
DURAVIT DuraStyle 2320120000 | 25 400 грн. |
DURAVIT DuraStyle 2320120000 | 26 670 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 2320120000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 2320120030 — 3 отвори для змішувача
Модификації Duravit DuraStyle 232012
Ціни на Duravit DuraStyle 232012 |
---|---|---|---|---|
Duravit DuraStyle 232010 1000 мм | від 24 872 грн. | 3 пропозиції | ||
Duravit DuraStyle 232012 1200 мм | від 25 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →