Зимова шина Farroad FRD78 235/65 R18 106H
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Farroad FRD78 235/65 R18 106H 235/65 R18 106 H 235/65 R18 106 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farroad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farroad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farroad FRD78 235/65 R18 106H
Усі ціни 8 →Farroad FRD78 235/65 R18 106H | 3 520 грн. |
Farroad FRD78 (235/65R18 106H) | 5 453 грн. |
Farroad FRD78 235/65 R18 106H | 5 616 грн. |
Farroad FRD 78 235/65 R18 106H 124343 | 5 766 грн. |
Шини Farroad FRD78 235/65 R18 106H | 5 720 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Farroad FRD78 235/65 R18 106H
Ціни на Farroad FRD78 235/65 R18 106H |
---|---|---|---|---|
Farroad FRD78 235/65 R18 106H | від 3 520 грн. | 8 пропозицій | ||
Farroad FRD78 235/65 R18 106T | від 3 441 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →