Вудилище Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-240 (11898-240)
Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-240
Спиннинговое удилище Daiwa Megaforce MF Travel Spin 2.40m 10-40g 11898-240 | 1 639 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Megaforce MF Travel Spin 2.40 м 10-40 г (11898-24 | 1 639 грн. |
Спиннинговое удилище Daiwa Megaforce MF Travel Spin 2.40m 10-40gr 11898-24 | 1 639 грн. |
Вудилище спінінгове Daiwa Megaforce MF Travel Spin 2.40м 10-40г (11898-240 | 2 049 грн. |
Спинінгове удилище Daiwa Megaforce MF Travel Spin 2.40м 10-40г (11898-240) | 1 639 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →