Літня шина Federal Formoza FD2 215/50 R17 95W
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Federal Formoza FD2 215/50 R17 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Federal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Federal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Federal Formoza FD2 215/50 R17 95W
Усі ціни 7 →Шина Federal Formoza FD2 215/50 R17 95W XL | 4 631 грн. |
Federal Formoza FD2 215/50 ZR17 95W XL | 4 860 грн. |
Federal Formoza FD2 215/50 R17 95W XL 12702 | 4 985 грн. |
Шини Federal Formoza FD2 215/50 ZR17 95W XL | 4 950 грн. |
Federal Formoza FD2 215/50 ZR17 95W XL | 4 698 грн. |
Federal Formoza FD2 215/50 ZR17 95W XL | 4 700 грн. |
Federal Federal Formoza FD2 215/50 ZR17 95W XL | 4 950 грн. |
4 1 1 8 |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →