Літня шина Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 V 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95W
Усі ціни 7 →Nexen NFERA PRIMUS 215/50 R17 95W XL FR (9078148612) | 5 170 грн. |
Летние шины Nexen NFera Primus 215/50 ZR17 95W XL 1001743568 | 4 208 грн. |
Nexen N'Fera Primus 215/50 R17 95W | 4 753 грн. |
Nexen N'FERA PRIMUS 215/50 R17 95W XL | 4 347 грн. |
Nexen NFera Primus 215/50 R17 95W XL 16612NX | 4 129 грн. |
Nexen NFera Primus 215/50 R17 95W XL | 4 479 грн. |
Nexen N'Fera Primus 215/50 R17 95W XL | 4 041 грн. |
Модификації Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95W
Ціни на Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95V | від 3 604 грн. | 35 пропозицій | ||
Nexen N`Fera Primus 215/50 R17 95W | від 4 041 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →