Змішувач Ferro Savio BSV2
Ferro Savio BSV2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Savio BSV2
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Savio BSV2 | 1 618 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний FERRO Savio хром латунь з донним кл | 1 618 грн. |
Змішувач для раковини Ferro Savio (BSV2) BSV2 | 1 618 грн. |
Змішувач-кран для раковини FERRO SAVIO (BSV2) | 1 618 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний FERRO Savio хром латунь з донним кл | 1 618 грн. |
Змішувач для умивальника з донним клапаном Ferro Savio BSV2 хром | 1 732 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →