Змішувач Ferro Basic BBC11
Ferro Basic BBC11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Basic BBC11
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Basic BBC11 | 2 134 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Basic хром лат | 2 134 грн. |
Змішувач для ванни з душовим набором Ferro Basic (BBC11) BBC11 | 2 134 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO BASIC BBC11 | 2 134 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Basic хром лат | 2 134 грн. |
Змішувач для ванни з душовою лійкою Ferro Basic BBC11 | 2 284 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Ferro Basic BBC11:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →