Змішувач Ferro Savio BSV7
Ferro Savio BSV7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Savio BSV7
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Savio BSV7 | 1 952 грн. |
Змішувач для душу одноважільний FERRO Savio хром латунь без душового набор | 1 952 грн. |
Змішувач для душу Ferro Savio (BSV7) BSV7 | 1 952 грн. |
Змішувач-кран для душу FERRO SAVIO (BSV7) | 1 952 грн. |
Змішувач для душу одноважільний FERRO Savio хром латунь без душового набор | 1 952 грн. |
Змішувач для душу Ferro Savio BSV7 хром | 2 089 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →