Змішувач Ferro Stratos BSC3PA
Фото 3 |
Ferro Stratos BSC3PA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Stratos BSC3PA
Усі ціни 9 →Ferro Ferro Stratos BSC3PA | 6 536 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу FERRO Stratos хр | 6 536 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Ferro Stratos (BSC3PA) BSC3PA | 6 536 грн. |
Змішувач-кран для раковини FERRO Stratos BSC3PA | 6 536 грн. |
Ferro Ferro Stratos BSC3PABL | 8 125 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →