Змішувач Fiore Imperial 83CR5321
Відео 1Фото 4 |
Fiore Imperial 83CR5321 |
|
Модель випускається у двох модифікаціях 83CR5321 01 з діаметром підключення G 3/8" та 83CR5321 02 з діаметром підключення G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Imperial 83CR5321
Усі ціни 6 →Змішувачі для біде FIORE IMPERIAL ЗОЛОТО / КЕРАМІКА 83OO5321 | 7 371 грн. |
Смеситель для биде Fiore Imperial хром 83CR5321 | 4 413 грн. |
Змішувачі для біде FIORE IMPERIAL БРОНЗА / КЕРАМІКА 83ZZ5321 | 5 965 грн. |
Змішувачі для біде FIORE IMPERIAL ХРОМ / КЕРАМІКА 83CR5321 | 4 413 грн. |
Смеситель для биде Fiore Imperial бронза 83ZZ5321 | 5 965 грн. |
Смеситель для биде Fiore Imperial золото 83OO5321 | 7 371 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →