Змішувач Fiore Imperial 82CR5103
Fiore Imperial 82CR5103 |
|
Змішувач із важелем (джойстиком) від Swarovski.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Imperial 82CR5103
Усі ціни 6 →ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE IMPERIAL ЗОЛОТО / SWAROVSKI 82OO51 | 13 288 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE IMPERIAL ЗОЛОТО/SWAROVSKI 82OO5103 | 13 288 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Imperial хром/Swarovski 82CR5103 | 7 808 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ C РУЧНИМ душем FIORE IMPERIAL ХРОМ / SWAROVSKI 82CR5103 | 7 808 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З РУЧНИМ ДУШЕМ FIORE IMPERIAL ХРОМ/SWAROVSKI 82CR5103 | 7 808 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Imperial золото/Swarovski 82OO5103 | 13 288 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →