Змішувач Fiore Gioielli 08CR0632
Фото 3 |
Fiore Gioielli 08CR0632 |
|
Модель випускається у двох модифікаціях 08CR0632 01 з діаметром підключення G 3/8" та 08CR0632 02 з діаметром підключення G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Gioielli 08CR0632
Змішувачі для біде FIORE GIOIELLI ЗОЛОТО / SWAROVSKI 08OO0632 | 15 519 грн. |
Смеситель для биде Fiore Gioielli хром/Swarovski 08CR0632 | 9 651 грн. |
Змішувачі для біде FIORE GIOIELLI ХРОМ / SWAROVSKI 08CR0632 | 9 651 грн. |
Смеситель для биде Fiore Gioielli золото/Swarovski 08OO0632 | 15 519 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →