Змішувач Fiore Imperial 83CR5221
Фото 7 |
Fiore Imperial 83CR5221 |
|
Модель випускається у двох модифікаціях 83CR5221 01 з діаметром підключення G 3/8" та 83CR5221 02 з діаметром підключення G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Imperial 83CR5221
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ FIORE IMPERIAL ЗОЛОТО / КЕРАМІКА 83OO5221 | 7 371 грн. |
Смеситель для умывальника Fiore Imperial бронза 83ZZ5221 | 6 062 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ FIORE IMPERIAL БРОНЗА / КЕРАМІКА 83ZZ5221 | 6 062 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ РАКОВИНИ FIORE IMPERIAL ХРОМ / КЕРАМІКА 83CR5221 | 4 413 грн. |
Смеситель для умывальника Fiore Imperial золото 83OO5221 | 7 371 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →