Змішувач Fiore Kevon 81CR8150
Fiore Kevon 81CR8150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Kevon 81CR8150
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З ДУШ. Лейк ДЕРЖАТЕЛЕМ і шланги FIORE KEVON CHIC ХРОМ / | 6 450 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ З ДУШ. ЛІЙКИЙ ТРИМАЧ І ШЛАНГ FIORE KEVON CHIC ХРОМ/БІЛИ | 6 450 грн. |
Смеситель для ванны Fiore Kevon Chic белый 81WX8150 | 6 450 грн. |
Змішувач одинважільний ДЛЯ ВАННИ З душем FIORE KEVON ХРОМ 81CR8150 | 4 995 грн. |
ЗМІШУВАЧ ОДНОРИЧАЖНИЙ ДЛЯ ВАННИ З ДУШЕМ FIORE KEVON ХРОМ 81CR8150 | 4 995 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Fiore Kevon 81CR8150:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →