Лопата снігоприбиральна Fiskars 143060
Фото 7 |
Fiskars 143060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 143060
Усі ціни 11 →Лопата для прибирання снігу Fiskars 143060 | 2 499 грн. |
Лопата-скрепер снегоуборочная Fiskars Snow Light Snow Pusher (1001636) | 2 499 грн. |
Лопата для прибирання снігу Fiskars Snow Light 143060 (1001636) | 2 299 грн. |
Лопата для уборки снега Fiskars 143060 (1001636) | 2 299 грн. |
Лопата для уборки снега Fiskars 143060 (1001636) | 1 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →