Лопата Fiskars 1057393
Fiskars 1057393 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057393
Лопата автомобільна для прибирання снігу Fiskars X-series (1057393) 105739 | 1 189 грн. |
Автомобильная лопата для уборки снега Fiskars X-series™ 1057393 | 1 149 грн. |
Лопата автомобильная для снега Fiskars X-series (1057393) | 1 299 грн. |
Лопата для снігу автомобільна Fiskars X-series (1057393) | 1 299 грн. |
Автомобільна лопата Fiskars X-series для збирання снігу (1057393) | 1 574 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →