Лопата снігоприбиральна Fiskars 1057179
Fiskars 1057179 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057179
Усі ціни 12 →Лопата роллер для прибирання снігу Fiskars SnowXpert Roller X-series (1057 | 1 699 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars SnowXpert Roller X-series™ (1057179) | 2 099 грн. |
Лопата ролер для снега Fiskars SnowXpert Roller X-series (1057179) | 1 999 грн. |
Лопата ролер для прибирання снігу Fiskars X-series (1057179) | 1 999 грн. |
Лопата Роллер для уборки снега Fiskars SnowXpert Roller X-series™ (1057179 | 1 999 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →