Лопата Fiskars 131417
Фото 13 |
Fiskars 131417 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 131417
Усі ціни 14 →Лопата штикова укорочена FISKARS Solid, 80см, 1.35кг (заміна 1014809) 1066 | 947 грн. |
Лопата укороченная Fiskars Solid 131417 (1014809/1066715) 1066715 | 839 грн. |
Fiskars Solid 80 см (1014809) Solid80см(1014809) | 925 грн. |
Лопата туристична штикова укорочена Fiskars Solid (1014809/131417) | 910 грн. |
Лопата штикова укорочена Fiskars Solid, 80см, 1.35кг (заміна 1014809) 1066 | 860 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →