Лопата снігоприбиральна Fiskars 1057188
Fiskars 1057188 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057188
Усі ціни 7 →Лопата телескопічна для прибирання снігу Fiskars X-series (1057188) 105718 | 1 489 грн. |
Лопата для прибирання снігу телескопічна Fiskars X-Series 1057188 | 1 799 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars X-series (1057188) | 1 799 грн. |
Лопата для уборки снега телескопическая Fiskars X-series™ 1057188 | 1 499 грн. |
Лопата для прибирання снігу телескопічна Fiskars X-Series (1057188) 105718 | 1 699 грн. |
Лопата для прибирання снігу телескопічна Fiskars X-series (1057188) | 1 799 грн. |
Лопата для збирання снігу телескопічна Fiskars X-series™ 1057188 | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →