Лопата снігоприбиральна Fiskars 1057178
Фото 10 |
Fiskars 1057178 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057178
Усі ціни 15 →Скрепер для прибирання снігу Fiskars X-series (1057178) 1057178 | 1 799 грн. |
Лопата для прибирання снігу Fiskars X-Series 1057178 | 2 099 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars X-series (1057178) | 2 099 грн. |
Лопата скрепер для уборки снега Fiskars X-series (1057178) | 2 099 грн. |
Лопата для прибирання снігу Fiskars X-series (1057178) | 2 099 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →