Лопата снігоприбиральна Fiskars 1057186
Fiskars 1057186 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057186
Усі ціни 6 →Лопата для прибирання снігу з вигнутим руків'ям Fiskars X-Series 1057186 | 2 299 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars X-series (1057186) | 2 299 грн. |
Скрепер для уборки снега изогнутый Fiskars X-series (1057186) | 2 199 грн. |
Лопата для прибирання снігу з вигнутим руків’ям Fiskars X-Series (1057186) | 2 199 грн. |
Скрепер для прибирання снігу вигнутий Fiskars X-series (1057186) | 2 299 грн. |
Скрепер для прибирання снігу вигнутий Fiskars X-series (1057186) | 2 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →