Лопата снігоприбиральна Fiskars 1057177
Fiskars 1057177 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057177
Усі ціни 12 →Лопата для прибирання снігу Fiskars полегшена X-series (1057177) 1057177 | 1 399 грн. |
Лопата для прибирання снігу Fiskars X-Series 1057177 | 1 599 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars X-series™ (1057177) | 1 599 грн. |
Лопата для снега Fiskars X-series (1057177) | 1 599 грн. |
Лопата для уборки снега Fiskars облегченная X-series™ (1057177) | 1 499 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →