Скрепер Fiskars 143040 (1001631)
Відео 2Фото 11 |
Fiskars 143040 |
|
Світловідбивачі на рукоятках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 143040
Усі ціни 8 →Скрепер-волокушка для прибирання снігу Fiskars (143040) 1001631 | 4 499 грн. |
Скрепер-волокуша для збирання снігу Fiskars SnowXpert 143040 | 5 999 грн. |
Лопата-скрепер снегоуборочная Fiskars (1001631) | 5 999 грн. |
Скріпер-волокуша Fiskars (1001631) | 5 999 грн. |
Скрепер-волокуша Fiskars 143040 (1001631) | 4 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →