Лопата Fiskars Solid 1066715
Фото 4 |
Fiskars Solid 1066715 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Solid 1066715
Усі ціни 23 →Лопата саперна Fiskars Solid 1066715 | 749 грн. |
Лопата Fiskars Solid короткая (1066715) | 814 грн. |
FISKARS Solid, 80 см, 1.35кг (1066715) | 899 грн. |
Лопата саперная Fiskars Solid 131417 (1066715) | 999 грн. |
Лопата короткая Fiskars Solid (1066715) | 999 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →