Лопата Fiskars 1057187
Фото 4 |
Fiskars 1057187 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1057187
Усі ціни 8 →Лопата телескопічна для прибирання снігу Fiskars X-series (1057187) 105718 | 1 379 грн. |
Совок для прибирання снігу автомобільний телескопічний Fiskars X-Series 10 | 1 599 грн. |
Лопата снегоуборочная Fiskars X-series (1057187) | 1 599 грн. |
Лопата для снігу X-Series™ 1057187 | 1 599 грн. |
Телескопическая автомобильная лопата для снега Fiskars X-series (1057187) | 1 249 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →