Секатор Fiskars Solid P131 (1057161)
Фото 7 |
Fiskars Solid P131 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Solid P131
Усі ціни 6 →Секатор площинний Fiskars Solid P131 1057161 | 499 грн. |
Секатор Fiskars Solid™ P131 (1057161) | 549 грн. |
Садовый секатор Fiskars Solid™ (P131) 1057161 | 499 грн. |
Секатор Fiskars Solid P131 обвідний (1057161) | 642 грн. |
Садовий секатор Fiskars Solid™ (P131) 1057161 | 637 грн. |
Садовий секатор Fiskars Solid Bypass Pruner P131 (1057161) | 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →