Каструля Fissman Fobus 5386
Фото 5 |
Fissman Fobus 5386 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fobus 5386
Усі ціни 6 →Каструля Fissman Fobus 18x9 см 2.2 л (5386) | 1 799 грн. |
Кастрюля Fissman Fobus 18x9 см 2.2 л (5386) | 1 799 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Fobus 2,2 л 5386 | 1 808 грн. |
Кастрюля Fissman FOBUS 18x9 см 2,2 л со стеклянной крышкой нержавеющая ста | 1 761 грн. |
Каструля Fissman Fobus з індукційним дном із нержавіючої сталі зі скляною | 1 969 грн. |
Каструля Fissman FOBUS з нержавіючої сталі з кришкою 2.2 л 18x9 см (5386) | 1 935 грн. |
Модификації Fissman Fobus 5386
Ціни на Fissman Fobus 5386 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fobus 5386 | від 1 761 грн. | 8 пропозицій | ||
Fissman Fobus 5387 | від 1 967 грн. | 8 пропозицій | ||
Fissman Fobus 5388 | від 2 532 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →