Каструля Fissman Fobus 5388
Фото 5 |
Fissman Fobus 5388 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fobus 5388
Каструля Fissman Fobus 24x12 см 5.4 л (5388) | 2 586 грн. |
Кастрюля Fissman Fobus 24x12 см 5.4 л (5388) | 2 586 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Fobus 5,4 л 5388 | 2 780 грн. |
Каструля Fissman Fobus з індукційним дном із нержавіючої сталі зі скляною | 2 815 грн. |
Каструля Fissman FOBUS з нержавіючої сталі з кришкою 5.4 л 24x12 см (5388) | 2 780 грн. |
Модификації Fissman Fobus 5388
Ціни на Fissman Fobus 5388 |
---|---|---|---|---|
Fissman Fobus 5386 | від 1 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Fobus 5387 | від 2 008 грн. | 7 пропозицій | ||
Fissman Fobus 5388 | від 2 586 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →