Каструля Fissman Minica 5403
Fissman Minica 5403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Minica 5403
Каструля зі скляною кришкою Fissman MONICA 20x11,5 см на 3,6 л (5403) | 1 355 грн. |
Каструля Fissman Monica 3.6л індукційна | 2 918 грн. |
Кастрюля Monica 3.6л індукційна Fissman 5403 | 1 874 грн. |
Каструля Fissman Monica 20х10.5см/3.6 л з індукційним дном і скляною кришк | 1 909 грн. |
Кастрюля Fissman Monica 3.6л індукційна | 1 874 грн. |
Модификації Fissman Minica 5403
Ціни на Fissman Minica 5403 |
---|---|---|---|---|
Fissman Minica 5401 | від 1 015 грн. | 2 пропозиції | ||
Fissman Minica 5402 | від 1 205 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Minica 5403 | від 1 355 грн. | 5 пропозицій | ||
Fissman Minica 5404 | від 1 755 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →