Сковорідка Fissman Rock Stone 4363 24 см
Відео 1Фото 4 |
Fissman Rock Stone 4363 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Rock Stone 4363 24 см
Fissman FS-4363 | 928 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Rock Stone FS-4363 24 см | 969 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Rock Stone FS-4363 24 см сіра | 951 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Rock Stone FS-4363 24 см | 1 018 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fissman Rock Stone 4363
Ціни на Fissman Rock Stone 4363 |
---|---|---|---|---|
Fissman Rock Stone 4362 20 см | від 851 грн. | 1 пропозиція | ||
Fissman Rock Stone 4363 24 см | від 928 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →