Сковорідка Fissman Brilliant 14385 28 см
Фото 7 |
Fissman Brilliant 14385 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Brilliant 14385 28 см
Fissman FS-14385 | 1 708 грн. |
Сковорода глубокая Fissman Brilliant FS-14385 28х7.5 см темно-серая | 2 247 грн. |
Сковорода глибока Fissman Brilliant FS-14385 28х7.5 см темно-сіра | 1 782 грн. |
Сковорода глибока Fissman Brilliant FS-14385 28х7.5 см темно-сіра | 1 873 грн. |
Модификації Fissman Brilliant 14385
Ціни на Fissman Brilliant 14385 |
---|---|---|---|---|
Fissman Brilliant 14384 24 см | від 1 859 грн. | 4 пропозиції | ||
Fissman Brilliant 14385 28 см | від 1 708 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →