Каструля Fissman Valery 5412
Фото 4 |
Fissman Valery 5412 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Valery 5412
Усі ціни 21 →Каструля Fissman SS-5412.18 | 1 721 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5412.18 | 1 721 грн. |
Каструля Fissman Valery 2,3л (5412) | 1 758 грн. |
Кастрюля Fissman Valery 2.3 л с крышкой SS-5412.18 5412 | 1 850 грн. |
Каструля Fissman Valery 18x9 см / 2.3 л зі скляною кришкою 5412 | 1 721 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Fissman Valery 5412
Ціни на Fissman Valery 5412 |
---|---|---|---|---|
Fissman Valery 5411 | від 1 503 грн. | 11 пропозицій | ||
Fissman Valery 5412 | від 1 721 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Valery 5413 | від 1 861 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →