Спальний мішок Fjord Nansen Nordkapp 300 XL
Фото 7 |
Fjord Nansen Nordkapp 300 XL легкийпух 198x80 см, t 4 °C225x85 см, t 4 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Nordkapp 300 XL
Спальний мішок Fjord Nansen NORDKAPP 300 XL RIGHT 44163 | 11 102 грн. |
Спальний мішок пуховий Fjord Nansen Nordkapp 300 XL 4°С 195 см Right Zip ( | 11 102 грн. |
Спальник Fjord Nansen Nordkapp 300 XL (1046-fn44163) | 11 102 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen NORDKAPP 300 XL | 12 850 грн. |
Спальник пух. FJORD NANSEN NORDKAPP 300 XL RIGHT | 11 102 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель Trondeland L - довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 2,1 кг
- Модель Trondeland XL - довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 55 см, Вага 2,3 кг
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Fjord Nansen Nordkapp 300 XL
Ціни на Fjord Nansen Nordkapp 300 XL |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Nordkapp 300 Mid | від 11 102 грн. | 4 пропозиції | ||
Fjord Nansen Nordkapp 300 XL | від 11 102 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →