Спальний мішок Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Фото 6 |
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid 198x80 см зріст до 178 см198x80 см зріст до 178 см, t 4 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Спальний мішок Fjord Nansen NORDKAPP HYDRO 400 MID LEFT 44168 | 11 663 грн. |
Спальник Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid (1046-fn44168) | 11 663 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen NORDKAPP HYDRO 400 Mid | 18 500 грн. |
Спальник пух. FJORD NANSEN NORDKAPP HYDRO 400 MID LEFT | 11 663 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель Trondeland L - довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 2,1 кг
- Модель Trondeland XL - довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 55 см, Вага 2,3 кг
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid
Ціни на Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 400 Mid | від 11 663 грн. | 4 пропозиції | ||
Fjord Nansen Nordkapp Hydro 250 Mid | від 9 986 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →