Спальний мішок Fjord Nansen Finmark XL
Fjord Nansen Finmark XL легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Finmark XL
Спальний мішок Fjord Nansen FINMARK XL +4°C | 5 850 грн. |
Спальний Мішок Тактичний Fjord Nansen Finmark Xl Carnelian 970 Г - Лівий | 5 184 грн. |
Спальний Мішок Тактичний Fjord Nansen Finmark Xl Carnelian 970 Г - Правий | 5 184 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель Finmark L — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 0,9 кг
- Модель Finmark XL — довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 55 см, вага 1 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →