Спальний мішок Fjord Nansen Torget Mid
Фото 6 |
Fjord Nansen Torget Mid 198x80 см, t 2 °C225x85 см, t 2 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Torget Mid
Усі ціни 9 →Спальний мішок Fjord Nansen TORGET MID right 38250 | 4 310 грн. |
Спальный мешок Fjord Nanse TORGET MID left 38250 | 4 310 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Torget Mid 2°С 178 см Left Zip (fn38250) fn382 | 4 310 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Torget Mid Left Зелений (fn38250) | 4 310 грн. |
Спальний мішок Fjord Nanse TORGET MID left | 4 310 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Fjord Nansen Torget Mid
Ціни на Fjord Nansen Torget Mid |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Torget Mid | від 4 310 грн. | 10 пропозицій | ||
Fjord Nansen Torget XL | від 4 596 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →