Спальний мішок Fjord Nansen Vardo Mid
Фото 3 |
Fjord Nansen Vardo Mid легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Vardo Mid
Усі ціни 10 →Спальний мішок Fjord Nansen VARDO MID right zip fn41320 | 2 682 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen VARDO MID right zip 37731 | 2 682 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Vardo Mid Left Zip (fn37731) fn37731 | 2 682 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Vardo Mid Left Zip Синій (fn37731) | 2 682 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen VARDO MID right zip 41320 | 2 682 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →