Спальний мішок Fjord Nansen Drammen XL
Fjord Nansen Drammen XL |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Drammen XL
Усі ціни 15 →Спальний мішок Fjord Nansen DRAMMEN XL right zip 7816 | 3 160 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Drammen XL Right Zip (fn7817) fn7817 | 3 160 грн. |
Спальный мешок Fjord Nansen Drammen XL, правый 7817 | 3 160 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen Drammen XL Left Zip Синій (fn7816) | 3 160 грн. |
Спальний мішок Fjord Nansen DRAMMEN XL right zip 7817 | 3 160 грн. |
ще 10 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Drammen L — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 80 см, ширина в ногах 50 см, вага 1,1 кг
- Модель Drammen XL — довжина мішка 225 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 55 см, вага 1,2 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →