Корпус Fractal Design North чорний (FD-C-NOR1C-02)
Відео 6Фото 22 |
Корпус Midi Tower преміум-класу, декорований фасадом з горіхового дерева. Для від'єднання верхньої кришки передбачена вставка з приємної на дотик штучної шкіри. Роз'єми та кнопки панелі керування обрамлені позолотою. Такий же декор, із позолотою, використовують і ніжки. За ґратчастим фасадом з натуральної деревини встановлена дрібнокомірчаста протипилова вставка. Комп'ютерний корпус Fractal Design North укомплектований двома заводськими вентиляторами 140 мм Aspect PWM.
Платформа має непоганий запас вільного місця для установки системи водяного охолодження. Попереду вдасться розмістити 360-мм радіатор. Верхня рамка розрахована на монтаж теплообмінника СВО 240 мм. Під карти розширення PCIe, включаючи дискретну відеокарту, відведено 355 мм. Висота теплообмінної вежі процесора може досягати 145 мм. Шасі оснащено кошиком HDD на два пристрої 3,5”. Додатково є допоміжний монтажний майданчик для одного накопичувача SSD 2,5″. Цей корпус доступний і в модифікації Mesh, яка відрізняється сітчастою боковиною. Додатково існує і версія з білим забарвленням, що використовує фасад із дуба.
Купити Fractal Design North чорний
Корпус Fractal Design North Charcoal Black TGD (FD-C-NOR1C-02) | 7 021 грн. |
Fractal Design North Charcoal Black TG Light FD-C-NOR1C-02 | 9 660 грн. |
Корпус Fractal Design North Charcoal Black TGD (FD-C-NOR1C-02) | 6 847 грн. |
Корпус Fractal Design North Charcoal Black TGD (FD-C-NOR1C-02) | 6 853 грн. |
Модификації Fractal Design North
Ціни на Fractal Design North |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North білий | від 7 067 грн. | 4 пропозиції | ||
Fractal Design North чорний | від 6 847 грн. | 5 пропозицій |