Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB чорний (FD-C-POR1M-06)
Відео 12Фото 12 |
Просунутий ігровий корпус Pop Air у молодшій модифікації Mini. Кейс призначений для монтажу материнської плати типорозміру micro-ATX. У цій моделі передбачений контролер ARGB, до якого підключені три заводські вентилятори Aspect 12 RGB. Платформа відкриває великі можливості монтажу потужного геймерського заліза. У системному блоці легко розміститься вежа CPU висотою до 170 мм. Проріз для встановлення відеокарти має довжину 365 мм.
Ігровий корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB впевнено стабілізує температурний режим гарячих високопродуктивних компонентів. Кейс легко продувається через передню повітропроникну кришку. Нижня частина фасаду прикрита легко накладкою з магнітним кріпленням. За лицьовою вставкою передбачені два роз'єми 5,25", що дозволяють змонтувати пару дисководів. Місце нижнього приводу оснащене лотком для потаємного зберігання дрібних предметів, таких як батарейки, внутрішньоканальні навушники та ін. На блоці інтерфейсів передбачена окрема кнопка для регулювання RGB-підсвічування. заглушка, що дозволяє опціонально встановити додатковий порт USB Type C. Серед стандартних інтерфейсів є два роз'єми USB Type A 3.2 gen1.
Купити Fractal Design Pop Mini Air RGB чорний
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear (FD-C-POR1M-06) FD-C | 4 566 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear (FD-C-POR1M-06) FD-C | 4 572 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear (FD-C-POR1M-06) | 4 535 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint | 5 587 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint | 5 593 грн. |
Модификації Fractal Design Pop Mini Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Mini Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Mini Air RGB білий | від 4 767 грн. | 4 пропозиції | ||
Fractal Design Pop Mini Air RGB чорний | від 4 535 грн. | 5 пропозицій |