Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB білий (FD-C-POR1M-01)
Відео 12Фото 12 |
Цей комп'ютерний корпус дозволить гармонійно поєднати компактні габарити кейсу та високу продуктивність апаратних ресурсів. Секретом успіху моделі є грамотна конструкція шасі. На піддоні типорозміру micro-ATX/mini-ITX вдасться встановити башту охолодження CPU висотою до 170 мм. Щоб системний блок впевнено справлявся з покладеними на ПК обов'язками, кейс має фронтальну кришку з великою сітчастою накладкою.
Комп'ютерний корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB добре продувається, оскільки головний канал вентиляції оснащений парою вентиляторів Aspect 12. Такий самий кулер стоїть і на видуві повітря за межі платформи. У системному блоці передбачено прихований відсік для встановлення двох пристроїв 5,25”. Роз'єм під дисководи знаходяться за знімною кришкою в основі передньої панелі. У потайному відсіку є спеціальний лоток, в якому зручно зберігати внутрішньоканальні навушники та інші невеликі девайси. Дизайн корпусу можна помітно покращити, якщо включити встановлене в штатні вертушки підсвічування. RGB-підсвічування налаштовується за допомогою спеціального регулятора.
Купити Fractal Design Pop Mini Air RGB білий
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB White TG Clear (FD-C-POR1M-01) FD-C | 4 773 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB White TG Clear (FD-C-POR1M-01) FD-C | 4 770 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB White TG Clear (FD-C-POR1M-01) FD-C | 4 767 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Mini Air RGB White TG Clear (FD-C-POR1M-01) | 4 767 грн. |
Модификації Fractal Design Pop Mini Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop Mini Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop Mini Air RGB білий | від 4 767 грн. | 4 пропозиції | ||
Fractal Design Pop Mini Air RGB чорний | від 4 535 грн. | 5 пропозицій |