Корпус Fractal Design North білий (FD-C-NOR1C-03)
Відео 7Фото 25 |
Висококласний комп'ютерний корпус із оздобленням з натуральної деревини. Платформа декорована фасадною решетуванням з дуба. Шасі відрізняється від базової версії North наявністю бічної кришки з вентиляцією. Боковина представлена сітчастою панеллю, за якою можна змонтувати допоміжний кронштейн для пари вентиляторів. Комп'ютерний корпус Fractal Design North оснащений двома встановленими вентиляторами 140 мм, які створюють повітряний потік підвищеної інтенсивності.
Лицьовий повітропровід має сітчастий фільтруючий елемент від пилу. Платформа підтримує встановлення радіаторів водяного охолодження. Угорі є посадкове місце для радіатора СВО 240 мм. Додатково попереду можна встановити рідинний теплообмінник 360 мм. У разі використання переднього радіатора довжина відеокарти обмежується до 300 мм. Без переднього теплообмінника довжина дискретної графіки може досягати 355 мм. На верхній кришці передбачений зручний тримач зі шкірозамінника, за який зручно підсувати панель під час її демонтажу. Цей корпус має модифікацію зі скляною боковиною. Додатково платформа представлена у чорному кольорі.
Купити Fractal Design North білий
Корпус Fractal Design North Chalk White (FD-C-NOR1C-03) | 6 691 грн. |
Корпус Fractal Design North Chalk White (FD-C-NOR1C-03) | 6 728 грн. |
Корпус Fractal Design North Chalk White (FD-C-NOR1C-03) | 6 722 грн. |
Модификації Fractal Design North
Ціни на Fractal Design North |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North білий | від 6 691 грн. | 3 пропозиції | ||
Fractal Design North чорний | від 7 077 грн. | 5 пропозицій |