Корпус Fractal Design Pop XL Air RGB чорний (FD-C-POR1X-06)
Відео 4Фото 12 |
Fractal Design Pop XL Air RGB чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Pop XL Air RGB чорний
Усі ціни 30 →Корпус Fractal Design Pop Xl Air Rgb Black Tg Clear (FD-C-POR1X-06) | 6 270 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Xl Air Rgb Black Tg Clear (FD-C-POR1X-06) | 6 270 грн. |
Корпус Fractal Design Pop XL Air RGB Black TG Clear (FD-C-POR1X-06) | 6 565 грн. |
корпус ATX без БП Pop XL Air RGB Черный c общ. стеклом Pop XL Air RGB Blac | 6 269 грн. |
Fractal Design Pop XL Air RGB Black TG Clear FD-C-POR1X-06 | 6 259 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fractal Design Pop XL Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop XL Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop XL Air RGB білий | від 6 304 грн. | 27 пропозицій | ||
Fractal Design Pop XL Air RGB чорний | від 5 417 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →