Корпус Fractal Design Torrent Nano білий (FD-C-TOR1N-03)
Відео 21Фото 22 |
Цей корпус є зменшеною копією популярної платформи Torrent від Fractal Design. Тепер габарити шасі складають 374×222×417 мм, відповідаючи формату ультракомпактних материнських плат mini-ITX. Візитною карткою кейсу є повітропровід із пізнаваним здалеку малюнком розподільника потоків. За ґратчастою лицьовою кришкою знаходиться фірмовий вентилятор Dynamic GP-18. Великий розмах крильчатки (180 мм) і тихохідні лопаті забезпечують ефективний приплив повітря з мінімальним рівнем шуму.
Комп'ютерний корпус Fractal Design Torrent Nano добре підходить для компактних складання, яким необхідна покращена продуктивність. Малорозмірну системну плату вдасться укомплектувати потужною відеокартою та гарним процесором. Довжина GPU може досягати 335 мм, а допустима висота процесорного кулера збільшена до 165 мм. Для блоку живлення відведено 200 мм. Сам блок живлення розміщується у верхньому відсіку, який відгороджений захисним кожухом з декоративним оформленням. Верхня перегородка запобігає змішуванню повітряних потоків між відсіком блоку живлення та основною частиною шасі. Систему охолодження можна покращити за рахунок встановлення водяних радіаторів: спереду 240 мм, знизу 280 мм та ззаду 120 мм.
Купити Fractal Design Torrent Nano білий
Усі ціни 36 →Fractal Design Torrent Nano Tempered Glass без БЖ (FD-C-TOR1N-03) White FD | 6 449 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Nano White Tg Clear Tint (FD-C-TOR1N-03) | 6 449 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Nano White TG Clear ti (FD-C-TOR1N-03) | 6 684 грн. |
Корпус ATX без БП Torrent Nano Белый из общ. Стекло Torrent Nano White TG | 6 449 грн. |