Корпус Fractal Design Pop XL Air RGB білий (FD-C-POR1X-01)
Відео 4Фото 12 |
Комп'ютерний корпус із просунутої лінійки стильних ігрових платформ Pop від популярного виробника Fractal Design. Це добре вентильований та місткий геймерський кейс із вдалими світловими ефектами RGB. Особливістю моделі є сітчастий фасад, за яким змонтовані три вентилятори Aspect 12 з багатобарвним підсвічуванням. На задній кришці є ще один кулер із цієї ж серії. Платформа має у своєму розпорядженні великий внутрішній простір.
Шасі дасть можливість поставити на борт потужний процесор із вежею повітряного охолодження до 185 мм. Комп'ютерний корпус Fractal Design Pop XL Air RGB має в основі передньої кришки потайний відсік на магнітному кріпленні. Кришка легко та швидко знімається, відкриваючи доступ до стійки на два роз'єми 5,25″, що дозволить укомплектувати ПК парою оптичних або лазерних дисководів. Через оглядову боковину можна вільно оглядати красу внутрішнього світу комп'ютерної збірки. Цей кейс використовує конструкцію формату Full Tower. На основі подібного шасі вдасться побудувати високопродуктивний ПК, який відкриє доступ до сучасних ігрових та мультимедійних розваг.
Купити Fractal Design Pop XL Air RGB білий
Усі ціни 26 →Корпус Fractal Design Pop Xl Air Rgb White Tg (FD-C-POR1X-01) | 6 779 грн. |
Корпус Fractal Design Pop Xl Air Rgb White Tg (FD-C-POR1X-01) | 6 779 грн. |
Корпус ATX без БП Pop XL Air RGB белый c общ. стекло м Pop XL Air RGB Whit | 6 779 грн. |
Fractal Design Pop XL Air RGB White TG FD-C-POR1X-01 | 6 759 грн. |
Fractal Design Pop XL Air RGB White TG (FD-C-POR1X-01) | 6 590 грн. |
Модификації Fractal Design Pop XL Air RGB
Ціни на Fractal Design Pop XL Air RGB |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Pop XL Air RGB білий | від 6 304 грн. | 26 пропозицій | ||
Fractal Design Pop XL Air RGB чорний | від 5 417 грн. | 29 пропозицій |