Корпус Fractal Design Terra сріблястий (FD-C-TER1N-02)
Відео 9Фото 25 |
Корпус у стилі мінімал, з цікавим оздобленням та компактним шасі. Кейс призначений для встановлення материнської плати mini-ITX. Піддон душу забезпечує 7 положень системної плати, що дозволяє налаштувати конструкцію шасі на прийом тих чи інших комплектуючих. Платформа укомплектована заводським райзером PCI 4.0, який сумісний із найновішими варіантами дискретної графіки. Для монтажу відеокарти є 322 мм.
Обважування кейсу представлене алюмінієвими панелями з анодованим покриттям і м'якою піскоструминною обробкою. Комп'ютерний корпус Fractal Design Terra має попереду вставку із натурального горіха. Дерев'яна панель вміщує блок із кнопкою живлення та роз'ємами. У цій моделі використовується порт USB Type C 3.2 gen2x2 із функцією високошвидкісного підзаряджання. Передбачено й класичний порт USB Type A 3.2 gen1. Боковини представлені відкидними стулки з перфорацією. Верхня кришка має добре вентильовану поверхню. При необхідності верхню кришку можна легко від'єднати, що забезпечить вільний доступ до шасі з будь-якого боку. Для монтажу блоку живлення виділено майданчик, що містить будь-яке рішення SFX довжиною до 130 мм.
Купити Fractal Design Terra сріблястий
Усі ціни 6 →Корпус Fractal Design Terra Silver (FD-C-TER1N-02) Без БП | 10 269 грн. |
Fractal Design Terra Silver (FDCTER1N02) | 9 799 грн. |
Корпус Fractal Design Terra Silver (FD-C-TER1N-02) | 8 681 грн. |
Fractal Design Terra Silver (FDCTER1N02) | 10 038 грн. |
Корпус Fractal Design Terra Silver (FD-C-TER1N-02) | 10 885 грн. |
Корпус Fractal Design Terra Silver (FD-C-TER1N-02) | 8 603 грн. |
Модификації Fractal Design Terra
Ціни на Fractal Design Terra |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Terra графіт | від 10 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Fractal Design Terra зелений | від 8 777 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Terra сріблястий | від 8 603 грн. | 6 пропозицій |