Змішувач Frap H45 F2245
Фото 9 |
Frap H45 F2245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H45 F2245
Усі ціни 19 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом FRAP H45 білий латунь | 2 475 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2245, білий/хром 1033882 | 2 475 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F2245 | 2 227 грн. |
Змішувач для ванни Frap F2245 | 2 475 грн. |
Змішувач для ванни Frap H45 F2245 | 2 475 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →