Змішувач Frap H48 F4348
Фото 4 |
Frap H48 F4348 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H48 F4348
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сатин нержавіюча с | 2 908 грн. |
Змішувач для кухні на дві води Frap F4348, сатин 1036108 | 2 908 грн. |
Змішувач для кухні на дві води Frap H48 F4348, сатин | 2 908 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4348 | 2 414 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4348 | 2 908 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →