Змішувач Frap H52 F4352
Фото 9 |
Frap H52 F4352 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H52 F4352
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP хром латунь F4352 | 2 515 грн. |
Змішувач на дві води Frap F4352, хром 1033760 | 2 515 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F4352 | 2 264 грн. |
Змішувач для кухні Frap H52 F4352 | 2 515 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F4352 | 2 515 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →